7 Zeyin 1 İncir Kürü Nasıl Kullanılır?

7 Zeytin 1 İncir Kullananlar
0

Son birkaç aydır hayli popüler olan 7 zeytin 1 incir zayıflama kürü ile alakalı bu yazımızda kullanımı hakkında detayları paylaşacağız. Dileyen ziyaretçileri kafalarına takılan soruları sayfanın altında bulunan 7 zeytin 1 incir kullanıcı yorumları alanından da paylaşabilirler. Ürün ile alakalı detaylı bilgileri dilerseniz Youtube üzerinden de takip edebilirsiniz.

Esat Başaran tarafından geliştirilen bu zayıflama kürü ile kısa zamanda kilo vermeniz mümkündür. Ayrıca içerisinde sadece zeytin yaprağı, incir ve üzerlik tohumu bulunuyor. Aslında 7 zeytin 1 incir zayıflama kürü olarak ortaya çıkmış olsa da sonraları ürünün hapı da üretilmiştir. İnternette satışı yapılan bu ürünün satış fiyatı ise 129 TL’dir.

7 Zeyin 1 İncir Kullanımı

Bu zayıflama hapını kullanırken yapmanız gereken birkaç şey daha vardır. Mesela her gün en az 3 litre su tüketmeniz gerekiyor. Biraz yürüyüş yapmanız kilo verme hızını önemli ölçüde etkilemektedir. Bu ürün ile hem psikolojik hem de fiziksel sorunu ortadan kaldırıp, kilo vermeye başlayacaksınız.

7 zeytin 1 incir nasıl kullanılır? Yapmanız gereken şey her sabah kahvaltı yapmadan yaklaşık 40 dakika önce 1 adet 7 zeytin 1 incir hapı ve akşamları da yemekten yaklaşık yarım saat önce 1 tablet almanız gerekiyor. Acıktığınız zaman üst üste yemek yemeyin. Yiyeceğiniz yemeği mutlaka azaltarak tüketiniz. Meyve yiyerek açlığınızı bastırabilirsiniz.

7 Zeytin 1 İncir Kullananlar

Sayfanın altında bulunan 7 zeytin 1 incir kullanıcı yorumları alanından ürün ile alakalı kafanıza takılan tüm soruları sorabilir, ürünü kullandıysanız düşüncelerinizi de diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. 7 zeytin 1 incir kullananlar

Leave A Reply

Your email address will not be published.