Antitox Zayıflama Damlası Kullananlar

3

Antitox damla nedir? Az önce reklamlarını gördüğüm antitox yağ yakıcı ve toksin atıcı bu zayıflama damlası Meltem Açıkel’in tanıttığı, kullanımının tavsiye edildiği bir zayıflama ürünüdür. Sayfanın altında antitox şikayetleri ve yorumları yer almaktadır. Her türlü yemeğinizin içine katabileceğiniz bu damla ile kısa sürede kilolarınızdan kurtulmanızn mümkün olduğu iddia ediliyor. Bu nedenle antitox damla kullanıcı yorumları sayfasında sizler de düşüncelerinizi paylaşabilir, memnun kaldıysanız tavsiyelerinizi diğer insanlara da ulaştırabilirsiniz.

Antitox damla nasıl kullanılır?

Bu ürünün kullanımı oldukça basittir. Yapmanız gereken günde 2 defa yemeklerinizin içine 1-2 damla damlatarak tüketmektir. İster suyun içine koyun ister kahvaltılıklarınızın içine isterseniz de akşam sulu yemeklerin içine. Tadı sizi rahatsız etmez, mide bulandırmz.

Antitox kullananlar

Bu ürünü internet sitelerinden satın alabiliyorsunuz. Eczanelerde satışı yapılmamaktadır. İnternet satış fiyatı 50 TL olan antitox damla ile alakalı her türlü soruyu sayfanın altında bulunan antitox kullanıcı yorumları alanından paylaşabilirsiniz. Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu arada Meltem Açıkel, antitox damla kullanımını bir diyet programıyla tavsiye ediyor. Dipnot olarak paylaşmakta yarar var…

3 Comments
  1. Kübra says

    Ben hamilelik döneminde 10 kilodan fazla aldım ve yemek yemediğim halde göbeği eritemiyorum. Ne yapacağımı gerçekten bilmiyor ve her ürünü araştırıyorum. Facebook’ta gbugün antitox zayıflama damlası reklamı gördüm acaba kullanırsam bir zararı olur mu?

  2. Ayşegül says

    Zararı yok faydası da yok ben günde 10 damla kullandım 5 kilo aldım malesef

  3. Cansu says

    Bende 3 kutu aldım 3 haftadır kullanıyorum aldığım site görevlisine sordum sabah akşam suyunuza 10 damla koyup içebilirsiniz dedi öyle yapıyorum ama hiç fayda yok aksine iştahımi açtı 😔😔

Leave A Reply

Your email address will not be published.