Biolog Leke Kremi

Biolog Leke Giderici Krem Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

biolog leke kremi
0

Biolog leke kremi, son günlerde ünlü isimler tarafından instagram üzerinden tanımıtı yapılan, leke giderici, cildi yenileyici bir üründür. Güneş lekeleri, doğum lekesi veya aklınıza gelebilecek birçok lekeyi biolog leke giderici krem sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz.

Biolog leke kremi nasıl kullanılır?

Bu ürünü ilgili bölgeye -lekenin büyüklüğüne göre değişebilir- göz kararı ile sürünüz. Sonrasında kremi leke üzerinde ovalayarak, cildinize yediriniz. Bunun etkisini gösterebilmesi için günde 2 defa tekrarlamanız gerkiyor. Düzenli kullanım neticesinde lekelerin ortadan kalktığını göreceksinizdir.

Ürünün resmi instagram sayfasına ulaşmak için @biologkozmetik linkine tıklayabilirsiniz. Lütfen beklenmedik bir durumla karşılaştığınızda doktora gitmeyi, ürünün kullanımını bırakmayı ihmal etmeyiniz.

Biolog leke kremi kullananlar

İçerisinde papatya bitkisi özü, jojoba bitkisi yağı, kayısı çekirdeğinden elde edilen yağ, meyan kökü, buğday bitkisi yağı ve bazı vitaminler yer alıyor. Ayrıca 15 faktör olması nedeniyle cildi, güneş ışınlarından korumaya yardımcı olur.

Sitemizde biolog leke kremi kullananlar tarafından paylaşılan kullanıcı yorumları ve şikayetleri okuyarak, ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de bu ürünü kullandıysanız lütfen tecrübelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşınız.

Biolog Leke Kremi Kullanıcı Yorumları

İnternet üzerinden satın alabileceğiniz bu ürün ile alakalı mutlaka insanların paylaştığı yorumları okumanızı tavsiye ediyoruz. Her ne kadar ünlüler tarafından reklamı yapılmış olsa da yaptığımız incelemeler sonucunda üründen memnun kalmayan kişilerin olduğunu gördük. Çoğunlukla beğenilen bir ürün olsa da biolog leke kremi kullanıcı yorumları okumanızı tavsiye ederiz.

Editor's Rating:
4.6

Leave A Reply

Your email address will not be published.