Fatmax Kilo Aldırıcı Kullanımı

fatmax efervesan tablet kullananlar
0

Kilo aldıran ürünler arasına yeni katılan fatmax kilo aldırıcı efervesan tablet kullanımı ile alakalı bu yazımızda detayları bulabilirsiniz. Tarım bakanlığı onaylı olan fat max kilo aldıran tablet kullananlar da ürün hakkındaki yorumları ve şikayetleri buradan paylaşabilirler.

Satış fiyatı 72 TL’den başlayan fatmax kilo aldıran tablet düzenli kullanıldığında kilo almanızı sağlayan bir üründür. 1 paketinin içerisinde 20 adet efervesan tablet bulunuyor. Yani 72 TL ödediğiniz paketi 20 gün kullanabiliyorsunuz. Eğer istediğiniz kiloya ulaşamadıysanız daha fazlasını almanız gerekebilir.

Fatmax kilo aldırıcı işe yarıyor mu?

Fatmax aynı zamanda kas yapıcı bir üründür. İçerisindeki bitkisel maddelerin haricinde protein, yağ, karbonhidrat, mineral ve vitaminler de bulunmaktadır. Fatmax kilo aldırıyor mu? Bu sorunun cevabını vermek oldukça zor olsa da iştah açıcı özelliğinden dolayı çok fazla yemek yeme isteği sizde oluşacaktır ve bu da kilo almanızı sağlayabilir.

Fatmax efervesan tablet nasıl kullanılır?

Efervesan tabletler normalde sıvının içine atıldığında çözünen formda ürünlerdir. Bu üründe efervesan olduğu için 1 bardak süt, su, meyvesuyu içine atılarak kullanılmaktadır. 1 bardak sütün içine 1 adet fatmax atıp 10-20 saniye çözünmesini bekleyin. Sonrasında iyice karıştırıp içiniz.

  • 1 bardak suyun içine 1 adet tablet koyun.
  • İyice çözünmesi için 20 saniye bekleyin.
  • Karıştırdıktan sonra afiyetle içiniz.
  • Yemeklerden 20 dakika önce kullanılması öneriliyor.

Fatmax kilo aldırıcı kullanıcı yorumları

Bu sayfada dilerseniz fatmax ile alakalı kullanıcı yorumları ve fatmax efervesan tablet şikayetleri paylaşabilirsiniz. Lütfen ürün hakkındaki yorumları okumadan karar vermeyiniz. Daha fazlası için https://www.nasilkullanilir.net sitesini takipte kalınız.

Leave A Reply

Your email address will not be published.